Tayson 464 SL

Środek do oprysku Dozwolony do stosowania

Substancja czynna: 2,4-D - 344 g , dikamba - 120 g

Policz dawkę w kalkulatorze oprysku

Zastosowania

2

Uprawy

2

Agrofagi

1

Tayson 464 SL to środek do oprysku zawierający substancję czynną: 2,4-D - 344 g, dikamba - 120 g. W rejestrze środków ochrony roślin figuruje 2 zarejestrowane zastosowania w 2 uprawach, przeciwko 1 agrofagowi.

Stosowany w uprawach:

Zwalcza agrofagi:

Zarejestrowane zastosowania

Terminy dotyczą całego zezwolenia.

Nr zezwolenia

R-151/2017

Aktualne
Termin zezwolenia
31.03.2027
Dozwolona sprzedaż do
30.09.2027
Dozwolone stosowanie do
30.09.2028

Zastosowania (2)

  • jęczmień jary, pszenica jara — gorczyca polna, gwiazdnica pospolita, iglica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, komosa biała, mak polny, przetacznik perski, przetacznik polny, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rdest powojowy, rumian polny, tasznik pospolity, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa, bodziszek drobny, dymnica pospolita, maruna bezwonna, samosiewy rzepaku
    Dawka:
    Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 0,8 l/ha.
    Termin:
    Zabieg wykonać od początku do końca fazy krzewienia (BBCH 21-29).
  • pszenica ozima, pszenżyto ozime — gorczyca polna, gwiazdnica pospolita, iglica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, komosa biała, mak polny, przetacznik perski, przetacznik polny, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rdest powojowy, rumian polny, tasznik pospolity, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa, bodziszek drobny, dymnica pospolita, maruna bezwonna, samosiewy rzepaku
    Dawka:
    Maksymalna / zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 1 l/ha.
    Termin:
    Zabieg wykonać od początku do końca fazy krzewienia (BBCH 21-29).

Dane pochodzą z rejestru środków ochrony roślin. Zawsze sprawdź aktualną etykietę produktu przed zastosowaniem.

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna w środku Tayson 464 SL?

Substancja czynna środka Tayson 464 SL to 2,4-D - 344 g, dikamba - 120 g.

W jakich uprawach można stosować Tayson 464 SL?

Tayson 464 SL jest zarejestrowany w uprawach: jęczmień jary, pszenica jara, pszenica ozima, pszenżyto ozime.

Na jakie agrofagi działa Tayson 464 SL?

Tayson 464 SL jest stosowany przeciwko: gorczyca polna, gwiazdnica pospolita, iglica pospolita, jasnota purpurowa, jasnota różowa, komosa biała, mak polny, przetacznik perski, przetacznik polny, przytulia czepna, rdestówka powojowata, rdest powojowy, rumian polny, tasznik pospolity, tobołki polne, żółtlica drobnokwiatowa, bodziszek drobny, dymnica pospolita, maruna bezwonna, samosiewy rzepaku.

Czy Tayson 464 SL jest dozwolony do stosowania?

Według rejestru środków ochrony roślin Tayson 464 SL jest dozwolony do stosowania. Zawsze stosuj go zgodnie z aktualną etykietą produktu.

Jaka jest dawka środka Tayson 464 SL?

Dawki środka Tayson 464 SL różnią się w zależności od zastosowania (uprawy, agrofaga) i zezwolenia - wylistowane powyżej.

Dodaj „Tayson 464 SL” do dziennika zabiegów

W Ploryn zarejestrujesz oprysk w kilka sekund — ze środkami, dawką, obszarami i innymi informacjami. Na kontrolę wygenerujesz raport z zabiegów jednym kliknięciem. Za darmo.

← Wróć do bazy środków ochrony roślin