Agrofag

bodziszek okrągłolistny

Środki ochrony roślin na zwalczanie agrofaga bodziszek okrągłolistny — pełna lista środków, stosowane substancje czynne i uprawy.

Środki

4

Substancje czynne

5

Uprawy

2

bodziszek okrągłolistny to agrofag zwalczany przez 4 zarejestrowane środki ochrony roślin w polskim rejestrze. Środki na bodziszek okrągłolistny oparte są na 5 substancjach czynnych i są zarejestrowane w 2 uprawach. Poniżej znajdziesz pełną listę środków ochrony roślin na bodziszek okrągłolistny, stosowane substancje czynne oraz uprawy, w których zwalcza się tego agrofaga.

Rodzaj środków:

Substancje czynne na bodziszek okrągłolistny

5

Substancje czynne środków zwalczających bodziszek okrągłolistny. Kliknij, aby zobaczyć wszystkie środki z daną substancją.

Uprawy, w których zwalcza się bodziszek okrągłolistny

2

Środki ochrony roślin na bodziszek okrągłolistny

4 środki

Butisan Avant

Środek do oprysku

Substancja czynna

metazachlor - 300 gdimetenamid-P - 100 gchinomerak - 100 g

Uprawy: rzepak ozimy

Agrofagi: bodziszek okrągłolistny, bodziszek porozcinany, gwiazdnica pospolita, jasnota purpurowa, komosa biała, mak polny, maruna bezwonna, niezapominajka polna, przetacznik bluszczykowy, przetacznik perski, przytulia czepna, rumian polny, rumianek polny, starzec zwyczajny, tasznik pospolity, bodziszek kosmaty, dymnica pospolita, rzodkiewnik pospolity

1 zastosowanie Szczegóły →

Clentiga

Środek do oprysku

Substancja czynna

chinomerak - 250 gimazamoks - 12,5 g

Uprawy: rzepak ozimy, rzepak jary

Agrofagi: bodziszek okrągłolistny, dymnica pospolita, gorczyca biała, gorczyca polna, gwiazdnica pospolita, komosa biała, komosa wielonasienna, jasnota purpurowa, mak polny, przetacznik perski, przetacznik rolny, przytulia czepna, rdest szczawiolistny, rumian polny, stulicha psia, stulisz lekarski, tasznik pospolity, tobołki polne, wilczomlecz obrotny, żółtlica drobnokwiatowa, gorczyca polna, komosa biała, mak polny, mak polny, gorczyca polna, gwiazdnica pospolita, komosa biała, rumianek pospolity, tasznik pospolity

2 zastosowań Szczegóły →

Solanis

Środek do oprysku

Substancja czynna

dimetenamid-P - 333 gchinomerak - 167 g

Uprawy: rzepak ozimy

Agrofagi: bodziszek drobny, jasnota purpurowa, mak polny, przetacznik perski, przetacznik polny, przytulia czepna, maruna bezwonna, rumianek pospolity, tasznik pospolity, bodziszek okrągłolistny, gwiazdnica pospolita, maruna bezwonna

1 zastosowanie Szczegóły →

Stomp Aqua 455 CS

Środek do oprysku

Substancja czynna

pendimetalina - 455 g

Uprawy: cebula, czosnek, por, marchew +30

Agrofagi: bodziszek drobny, chwastnica jednostronna, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, iglica pospolita, jasnota purpurowa, komosa biała, przetacznik perski, rdest szczawiolistny, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polne, bodziszek drobny, chwastnica jednostronna, fiołek polny, gwiazdnica pospolita, iglica pospolita, jasnota purpurowa, komosa biała, przetacznik perski, rdest szczawiolistny, szarłat szorstki, tasznik pospolity, tobołki polne, stulicha psia, dymnica pospolita, przytulia czepna, niezapominajka polna, mak polny, gorczyca polna, przetacznik polny, przetacznik bluszczykowy, miotła zbożowa, skrytek polny, bodziszek porozcinany, bodziszek okrągłolistny, jasnota różowa, rumianek pospolity, maruna nadmorska, rumianek bezpromieniowy, wiechlina roczna

36 zastosowań Szczegóły →

Najczęstsze pytania

Jakie środki ochrony roślin zwalczają bodziszek okrągłolistny?

bodziszek okrągłolistny zwalcza 4 środki: Butisan Avant, Clentiga, Solanis, Stomp Aqua 455 CS.

Jakie substancje czynne stosuje się na bodziszek okrągłolistny?

Na bodziszek okrągłolistny stosuje się substancje czynne: chinomerak, dimetenamid-P, imazamoks, metazachlor, pendimetalina.

W jakich uprawach zwalcza się bodziszek okrągłolistny?

bodziszek okrągłolistny zwalcza się w uprawach: rzepak ozimy, truskawka.

Prowadź dziennik zabiegów w Ploryn

Wszystkie środki na bodziszek okrągłolistny masz pod ręką podczas dodawania oprysku — z dawkami, karencją i raportami na kontrolę. Za darmo.

← Wszystkie agrofagi Baza środków ochrony roślin →